3 Nisan 2012 Salı

0 HAFTANIN STİLİ "KİM KARDASHİAN"

Irmak Uslu adlı okuyucumun sorusu üzerine bu açıklamayı yapmakta mecbur hissettim kendimi. Şimdiye kadar stil konuğu olarak hep yabancı ikonları konu aldım. Türkiye’den tabii ki stili takip edilen ikon haline gelmiş ünlüler var ama konu onların günlük stillerini araştırma kısmına geldiğinde durum biraz karışmakta. Neden? Şöyle söyleyeyim; stil ikonlarımızın ne yazık ki genelde mayolu, bikinili yada gece kıyafetleriyle resimlerine ulaşmaktayım buda benim için yeterli değil. Eğer bu konuda elinize resim geçerse modaaperisi@gmail.com’a mail atmanız yeterli ;)

Evet şimdi bu haftaki stil konuğu haberimi sizlerle paylaşabilirim. Bu haftanın konuğu Kim Kardashian.

Kendisi 21 Ekim 1980 California, Los Angeles doğumlu. Amerikan sosyetesinin ünlü simalarından ve Paris Hilton'un parti arkadaşı olan Kim gazetelerin magazin haberlerinin vazgeçilmezlerindendir. Basın tarafından stilist olarak da adlandırılmıştır. Kim Kardashian ve iki kız kardeşi Calabasas, Kaliforniya'da bir butik işletmektedir.

Gelelim Kim’in stiline. Vücut ölçüleri çok eleştiriliyor olsa da doğru giyinmeyi bilen ve trendlere yön veren ünlülerden biri. Ayrıca bana göre vücut ölçüleri oldukça iyi. Günlük stilinde skinny jeanlar, siyah topuklular ve göz dolduran takılar onun vazgeçilmezi.

“Şimdiye kadar tasarım; yaptığım en heyecan verici şey… Aklımdan geçen elbisenin kağıt üzerinde canlandığını görmek eğlenceli.” -Kim Kardashian-

Kim kardashian style

Kim kardashian style

Kim kardashian style

Kim kardashian style

Kim kardashian style

Kim kardashian style

Kim kardashian style

Kim kardashian style

Kim kardashian style

Kim kardashian style
Favori rengi?

"Beyaz aslında benim en sevdiğim renklerden biridir." -Kim Kardashian-Kim'in Stil İpucu 

"Stilimin her anlamda gelişmekte olduğunu düşünüyorum. Bunun sebebi gösteriş yapmak zorunda kalmadan seksi olmanın yollarını buluyor olmam.”  -Kim Kardashian-Biliyor muydunuz?

Kim Kardashian, Brandy (şarkıcı) ve Lindsay Lohan gibi birçok ünlünün kişisel stilisti!
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder