8 Şubat 2012

BURÇLARA GÖRE KOMBİNASYON ÖNERİLERİ
Koç:
Koç burcu kadınları genellikle havalı olur. Seksi vecesur bir stile sahiptir. Özellikle giysileriyle dikkati çekmek onlar içinbaşlı başına bir zevktir. Aksesuar kullanmaya bayılırlar. Diz hizasında bitenelbiseler, dar pantolonlar ve şık gömlekler onlar için vazgeçilmezdir.

Boğa:
Rahat ve feminen giyinmeyi severler. Koyu renkler, morve mavi tonlarını giyerek 2012 sezonunun sizin için iyi geçmesinisağlayabilirsiniz.
RESİMDEKİ RUJU ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM ;)
İkizler:
Kıyafet seçimi konusunda oldukça cesur olurlar.Dolapları her türlü renk ve model kıyafetlerle doludur. Herkesinkolayca giyemeyeceği kıyafetleri büyük bir rahatlıkla giyerler. Cesaretleriyleinsanları şaşırtırlar. Jean pantolonlar, renkli tişörtler gündüzlerivazgeçemedikleri kombinasyonlarıdır, gece ise mini siyah bir elbise onlar içinyeterli olacaktır.

Yengeç:
Duygusal bir yapıya sahip olan Yengeç burcu kadınlarıgenellikle açık renkleri tercih ederler. Aksesuar kullanmaya bayılırlar. Pastel renkler ve işlemeli desenleryengeçlerin tarzını yansıtır. Maxi etek ve elbiseler yengeçlerin ensevdikleri parçalar arasında yer alıyor.
Aslan:
Giyim stilleri ile kraliyet ailesinden bir bireyianımsatan aslanlar, asaletleriyle dikkat çekmeyi başarıyorlar. Çok abartılıgiysileri severler. Hepsi bir kraliçe gibi görünmeye bayılır. İlgi çekmek onlariçin çok önemlidir. Koyu tonlar ve altın aksesuarlarla detaylandırılan parçalartarzınızı anlatıyor.
Başak:
Başak burcu kadını her şeyde olduğu gibi kıyafet seçmekonusunda da zariftir. Aksesuarları bile dengeli olarak kullanır. Başaklar ençok saflığın ve masumiyetin simgesi beyaz ve tonlarını tercih ederler. Çokfazla detay sevmezler. Hanım hanımcık giyinmek onun tarzıdır. El boyamasıtasarımlar ve nakış elbiselere bayılırlar. Şile bezi elbiseler başaklarıntarzını yansıtıyor. Başaklar büyük ve abartı aksesuar takmaktan kaçınırlar.
EN SEVDİĞİM ELBİSEM ;)
Terazi:
Zariflikleriyle dikkati çeken Terazi kadınlarıkıyafetleriyle de beğeni toplarlar. Zarif şapkalar, değişik gözlükler ve çekiciaksesuar kullanmaktan hoşlanırlar. En önemlisi de giysilerinde uyuma büyük önemgösterirler. Modaya uymayı seven teraziler, yumuşak ve akıcı tonları kullanmayıtercih ediyor. Siyah renk yerine antrasit kullanmayı severler. 2012 yılındaleylaklar ve gül kırmızıları size çok iyi gelecek.
Akrep:
Gizemli ve çekici Akrep kadınının en sevdiği renksiyahtır. Transparan giysiler tam onun tarzıdır.
Yay:
Dikkat çekmek ve beğenilmek isterler. Moda konusundaher zaman önde olmayı tercih ederler. Kırmızı ve yeşil gibi tüm renklerigiysilerinde taşımak isterler. Kıyafetleriyle adeta şov yaparlar. Uzunpelerinler, maxi etekler ve basic tişörtler yayların tarzını ön plana çıkaranparçalar.

Oğlak:
Lükse düşkün olan oğlakların dolabında pek çok markave tasarımcıya ait son trendlerden olan parçalara rastlayabilirsiniz.Giysilerinde klasikliği ve modernliği aynı anda kullanmaktan büyük zevkduyarlar. Gri, kahverengi ve pastel tonları oğlaklara kendilerini iyihissettirecek.
BİR OĞLAK BURCU OLARAK EN SEVDİĞİM KOMBİNASYON DİYEBİLİRİM ;)
Kova:
Özgür ruhluve asi kadınları temsil eden Kova, kıyafetlerinde de özgürlüğüne düşkündür.Salaş bir tarzı olan kovalar tunikler, tığ işleri ve yırtık jeanler kovalarınen sevdikleri parçalar arasında yer alıyor.
Balık:
Duygusal balıklar tam anlamıyla bir ayakkabıtutkunudur. Dolaplarında yüzlerce ayakkabıya sahip olduklarını görebilirsiniz.Parlak ve saten türü kumaşları tercih ederler. Spor giyimin yanı sıra, klasikgiyimden de hoşlanırlar. Altın, gümüş ve değerli taşlar balıkları çok iyianlatır.