3 Şubat 2012

SERENA VAN DER WOODSEN STİLİ“Serena Van Der Woodsen”; Blake Lively tarafından oynanan Gossip Girl dizisinin Stil İkonu.

O sarışın tanrıça ve ne giyinirse giyinsin kusursuz görünüyor. Kendine özel bir stile sahip.

Onun üzerinde her tarzı görmek mümkün. Vintage, boho ve kimi zamanda oldukça klasik… kıyafetleri onun lüks yaşam tarzını yansıtıyor. Fakat ne giyinirse giyinsin zahmetsiz fazlaca çaba sarf edilmemiş görünüyor ve buda benim için onun tarzını farklı kılan en önemli şey. Şimdi Serena’nın gardırobuna bir göz atalım:


Skinny Jeans

Skinny jeans Serena’nın gardırobu için vazgeçilmez bir parça. Serena gibi uzun ve güzel bacaklarınız varsa, sadece skinny Jean ve seksi bir topuklu ile bütün gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Blazers / Ceketler

Serena blazer ceketlerin her türlüsünü seviyor özellikle renkli ve ışıltılı olanları. Belkide renkli ve ışıltılı görünümü onun gizli silahı!
Sizde muhteşem bir elbise ile blazer ceketi kombinleyebilirsiniz, karar sizin, Moda Perisinden size küçük bir tavsiye “hayal gücünüzü kullanın!”
Günlük Elbiseler

Serena şanslı çünkü uzun bacakları ve muhteşem bir vücudu var, hemen hemen her türlü elbiseyi giyinebiliyor! Genellikle gündüzleri vücudunu sıkan ve kısa olan elbiseleri tercih ediyor ve yelek, kemerler ve büyük çantalar ile onları tamamlıyor.
Sizde vücut yapınıza uygun elbiselerle günlük hayatınıza şıklık katabilirsiniz. Moda Perisinden size küçük bir tavsiye; öncelikli olarak vücut yapınızı tanımalı ve ona uygun parçaları en doğru şekilde tamamlamalısınız.

Kokteyl Elbiseleri

Serena kokteyllerde genellikle maxi elbiseleri tercih ediyor. Bohem elbiseler ise onun vazgeçilmez tarzı. Genellikle büyük takılarla elbiseleri tamamlamakta ve eşsiz bir şıklık yakalamakta.

Etekler

Eteklere gelince, Serena farklı etekler giyinmeyi seviyor. Deri, payet veya klasik… her yerde, uzun maxi elbiseler yada kısa etekler giyinmektedir. Genellikle de bluzla onları tamamlar.
Sizde etek giyiminde bu tarzı ve şıklığı yakalamak istiyorsanız Moda Perisinin bir tavsiyesi var; giyineceğiniz etekleri yeleklerle tamamlayın, her türlü yelek olabilir, kürk, deri, saten…