2 Mart 2012

AYIN BURCU "KOÇ KADINI"
Kabul edelim birçoğumuz her ne kadar "burcumda….yazıyordu kesin olacak!" diyerek hayatımızı yönlendirmesek de, her gün gözümüzün ucuyla okumuyoruz dersek büyük yalan söylemiş oluruz. Eh bu şartlarda hayatımızın her noktasını bir şekilde etkileyen yıldızlara rengimiz ve elbisemiz hakkında fikir sormasak ayıp olur diye düşündüm ve sizler için burçlara uygun giyim tarzlarını ve favori renkleri araştırdım. 
Ünlülerden kimler burcunun favori renklerini giymiş buldum. Burcunuza uygun parçaları seçtim... Bu dosyayı şimdi de size sunuyorum. Okurken benim kadar keyif alacaksınız emin olun ;)

KOÇ BURCU KÜNYESİ (21Mart -19Nisan)

Elementi: Ateş
Özelliği: Sezgi
Yönetici Gezegeni: Pluto Ve Mars
Metali: Demir
Uğurlu Günü : Salı
Uğurlu Sayısı : 9
Taşları : Pırlanta, Beyaz Safir, Yakut
Renkleri : Ateş Kırmızısı, Nar Çiçeği
En Belirgin Özelliği : Cesaret
En Büyük İdeali : Zafer
En Büyük Hatası : Acelecilik
En Büyük Arzusu : Liderlik
En Büyük Yeteneği : Yönetim İlişkileri

KOÇ BURCU KADINI
Hayata ve dünyaya öylesine kuvvetle bağlıdır ki, bu bağın bir parçası da siz olduğunuz için şanslısınız.

Bir koç kızına aşık olduysanız, sizin için yapılacak pek bir şey kalmamış demektir. Tabii şayet koç kızı da size aşıksa bu sözleri sakın yanlış anlamayın. Bir koç kızı aşık oldu diye gözünün sizden başka hiçbir şeyi görmeyeceğini, yakanıza yapışıp hayatı size zehir edeceğini zannetmeyin.

Hoş gerçi hayatı zehir etme konusunda koç kızları kadar zodyakta başka bir burcun kızına rastlayamazsınız, fakat bir koç kızı tapınma biçiminde tüm varlığıyla sadece ve sadece kendisini sevdiği erkeğe adamayacaktır.

Çünkü koç kızları hayata ve dünyaya öylesine kuvvetle bağlıdır ki, bu dağın bir parçası da siz olduğunuz için kendinizi şanslı sayabilirsiniz.

KOÇ BURCU VE MODA
Sadakati temsil eden Koç burcunun kadını, kıyafet seçiminde kişiliğini yansıtacaktır. Saflığı temsil ettiğinden doğal kumaşları tercih edecektir. Modern görünmeyi seven koç kadınlarının seçimindeki öncelikli etkenler sadelik, kolaylık ve hızdır.

Kıyafet seçiminde ateş kırmızısı ve narçiçeğine ağırlık verir. Sadelik, kolaylık ve hız koç kadınının giyim tarzını belirler. Havalı ve feminen olan koç kadını, kıyafet seçiminde mantıksızlığa yer vermez. Duruşuyla ve cezp edici bakışlarıyla istediği kişinin dikkatini çekebilecek ve kalbine giden yolu açacaktır. Onun için doğru kıyafet modern ve sade olanıdır ama mutlaka gösterişli bir renk seçecektir. Ateş kırmızısı, narçiçeği ve parlak renkler Koç kadınının rengidir, bununla birlikte mavi ve turuncuda ona özellikle yakışan renklerdendir. 
Çok fazla aksesuar kullanmazlar. Ancak onların vazgeçemedikleri iki aksesuar vardır: Gözlük ve saat. Koç borcunun parfümü doğal ve taze olmalıdır. Lavanta, funda leylak ya da karanfil bazlı parfümler onlar için idealdir.

KOÇ ÜNLÜLERİ:

Victoria Beckham, Kate Hudson, Fergie, Mariah Carey , Lady Gaga, Sarah Jessica Parker, Celine Dion,   Nurgül Yeşilçay, Deniz Akkaya, Şebnem Ferah, Demet Şener.