18 Mart 2012

KARDASHİAN KARDEŞLERİN BÜYÜLÜ KIYAFET DÜNYASIBiz kadınlar için en önemli şey giysilerimiz ve onların güvende olmasıdır yanılıyor muyum acaba J

Eh bende dolabımı yenilenmekte olduğum için ufak bir araştırma yapayım derken Kardashian kardeşlerin odasını gördüm ve bu haberi paylaşmak istedim. Kim Kardashian ve kardeşleri kadar büyük bir giysi odası değil tabii daha mütevazı, mini mini ama dopdolu pembenin her tonunu içinde barındıran kendi halinde bir dolap işte. Şimdi gelelim Kim Kardashian ve kız kardeşlerinin giysi odalarına… 

Aşağıda gördüğünüz oda en ikonik kardeş Kim’in. Odadaki dekorasyon çok abartılı değil ama 63 çift Louboutin ayakkabısının olması odasının en önemli özelliği.


Bir sonraki giysi odası Kim’in kız kardeşi Khloe Kardashian’a ait.

Louis Vuitton çantaları görene kadar dolabını pek beğenmedim diyebilirim J Bu odadaki favorim tabii bu çantalar oldu.

Kourtney Kardashian’ın odası. Diğer iki kız kardeşe göre daha küçük bir oda ama tarz olarak kesinlikle dopdolu.

Ve tarz olarak bayıldığım diğer ünlü giysi odaları...

Mariah Carey

Mariah Carey’nin oldukça şaşırtıcı ve güzel kıyafet dolabı…

Mariah Carey bu odayı oluşturmak için birkaç odayı birleştirmiş. Mağaza konseptine sahip ve aydınlatmalar,bölümler muhteşem bir hava katmış. Dekor çok şık tercihlerle yaratılmış.


Christina Aguilera

İşte görünce kıskançlık krizine girdiğim oda J Gerçek olamayacak kadar muhteşem değil mi ama. Dekorda kullanılan renkler çok hoş onun renkli dünyasını fazlasıyla yansıtmış. Lüks bir butikten farkı yok.


Miley Cyrus

Küçük bir butik şıklığı hakim. Duvarlarda kullanılan avize tasarımı çok hoş. Pembenin en sıcak tonu siyah ve beyazın uyumu ise muhteşem.

Eva Longoria
Bu haftaki stil ikonu konuğum ve onun muhteşem kıyafetleriyle dolu olan odası.