16 Mart 2012

LATİN STİL İKONU "EVA LONGORİA"Latin güzel Eva Longoria, güzelliği ve başarılı oyunculuğunun yanı sıra tarzıyla da dikkat çeken isimlerden biri. O her zaman şık ve dikkat çekici. Latinlere özgü fiziğini nasıl kullanması gerektiğini de çok iyi biliyor. Victoria Beckham gibi o da bir stil ikonu ve aynı zamanda Victoria Beckham’ın en yakın arkadaşı.

Skinny Jeans Eva’nın gardırobu için vazgeçilmez bir parça. Jean'lerde renk seçimi koyu renklerden yana. Skinny Jeans genelde uzun  bacaklarda güzel durur ve kısa boylu bayanların uzak durması gereken bir kesimdir ama Eva kısa boylu olmasına rağmen Skinny Jean'leri çok başarılı ve oldukça kusursuz taşıyor. O kusurların ufak detaylar ile kapanabileceğinin en iyi göstergesi!

Eva’nın vazgeçemediği bir diğer parça platform topuklu ayakkabılar. Eh bunlarda Eva’nın üzerinde oldukça kusursuz duruyor. 

Platform topuklu ayakkabıları Skinny Jean'lerle kendine özgü bir stille kombine etmekte ve bana onun günlük tarzını takip etme zevkini yaşatmakta ;)

Şallar, parmak arası terlikler, ve maksi-mini elbiseler diğer favorileri. Yani onu her tarzda görmek mümkün. İşte Eva Longoria’nın günlük stili…
Ödül töreni, kokteyl, yardım gecesi yada bir doğum günü kutlaması… Başarılı kıyafet seçimi bu tür ortamlarda onu zarif ve bir o kadar da seksi kılıyor. Abiye kıyafetleri genelde mini boydan seçiyor, uzun abiye kıyafetlerde ise Latinlere özgü fiziğini ortaya çıkarıyor.

İşte Eva Longoria’nın gece stili…