12 Mart 2012

"MİLLA BY TRENDYOL" ŞIKLIĞI

Büyük bir beğeniyle takip ettiğim moda sitesi trendyol.com’un yarattığı marka Milla son zamanlarda dikkatimi çeken tasarımlara sahip. En çok beğendiğim koleksiyonları; Merve Boluğur, Deniz Akkaya ve Hadise ile tanıttıkları.

Merve Boluğur ile tanıtılan koleksiyonda klasik, spor ve şehirli tarzları farklı modellerle bir araya getirilmiş. Koleksiyonda kullanılan renkler; fuşya, mor, yeşil, mavi ve aşkın rengi kırmızı. Ve işte bu koleksiyondan beğendiğim parçalar sizlerle...


Deniz Akkaya ile tanıtılan koleksiyonda yer alan kıyafetlerde rahat ve şık bir çizgi var. Hem günlük hayatta hem de gece gezmelerinde kullanılabilecek parçalardan oluşmakta. Bu Koleksiyonda da kullanılan renkler; fuşya, mor, yeşil, mavi ve aşkın rengi kırmızı.

Koleksiyonda yer alan trençkotlar gözlerimi kamaştırdı.

Ve işte Deniz Akkaya ile tanıtılan koleksiyondan beğendiğim parçalar…

Hadise ile tanıtılan İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda dar kesimli mini elbiseler, renkli ceket ve pantolonlar, salaş trikolar ile yaz mevsiminin vazgeçilmezi şortlar öne çıkan parçalar arasında yer alıyor. Klasik, spor ve şehirli tarzların birlikte kullanıldığı koleksiyonda, canlı renkler, göz kamaştıran detaylar ile birlikte sunuluyor.

Ben bu koleksiyondaki her parçaya bayıldım, sitedeki butik kapanmadan elinizi çabuk tutun derim ben öyle yaptım ;)
Ve işte Hadise ile tanıtılan koleksiyondan muhteşem parçalar…BU MUHTEŞEM KOLEKSİYONDAN ALDIĞIM İLK PARÇA ;)


VE BU CEKETİN SİYAH RENGİ ALDIĞIM DİĞER PARÇA ;)