14 Mart 2012

YILDIZLARIN 8 GÜZELLİK SIRRI

yıldızların 8 güzellik sırrıCerrahi işlemler kusursuz ve eskimeyen bir güzellik için tek başına yeterli mi?

Jennifer Lopez, Eva Mendes ve daha birçok yıldız nasıl oluyorda her zaman muhteşem görünüyor? İşte cevaplar…

BEYAZ EYELİNER

 "Beyaz eyeliner gözleri daha iri ve daha parlak göstermek için kullanılır.” Nasıl uygulanır? Gözün içine, alt kirpik diplerine sürülür.

SATEN YASTIK

Saten dokulu bir yastık kılıfı saçın matlaşmasını, karışıp şeklinin bozulmasını önler. Ayrıca saten yastık kılıfları ile uyunduğunda ciltte iz kalmaz ve zamanla kırışıklıklarda azalma olur.

KIZILCIK SUYU

Kızıl saçlı ünlüler ekstra parlaklık ve renk kaybı için bu favori suyu saç bakımında kullanmakta.

NANE ÖZÜ

Kollajen enjeksiyonu? Hayır, teşekkürler... 
Birçok ünlü bayan ağrılı enjeksiyon yerine bu hileyi tercih etmekte. Neden mi? Çünkü “Nane özü kan damarlarını genişletmekte ve dudakların daha genç daha dolgun görünmesini sağlamakta.”

strawberry
ÇİLEK İLE DİŞLERİ BEYAZLATMAK

Çilek, asırlar boyu diş beyazlatıcısı olarak kullanılmıştır. En güzel ünlülerde bu geleneği hala uygulamakta.

YÜZ SPREYİ

Gün boyunca düzenli ve doğal içerikli olarak kullanıldığında cilt nemini arttırmakta ve cilde ışıltı katmakta. Ünlülerde bu spreyleri çantalarından eksik etmemekte. Eğer sizde bu spreylerden kullanmayı düşünüyorsanız dikkatli davranmalı ve doğal içerikli olmasına dikkat etmelisiniz.

LİMON SUYU

Hollywood yıldızları ve modeller tarafından kullanılan bu doğal mucize cildi taze temiz ve düzgün dengeli tutar. Gözenekleri küçültür ve hatta cildi korumaya yardımcı olur. Siyah noktaları temizler, kırışıklıklara karşı etkilidir ve ciltteki lekeli görünümü azaltmaya yardımcı olur.

Önerim; ıslak disk pamukla birlikte rutin olarak cilt temizliğinde kullanmanızdır. Direkt cilde uygulamanız cildi kurutabilir.