1 Nisan 2012

2012 İLKBAHAR / YAZ ÇANTA TRENDLERİÇanta; ayakkabı, kıyafet yada başka öğeler kadar stilinizin önemli bir parçasıdır. Onlar sizin tarzınızı yansıtır ve size en yakın çantayı tercih edebilmek trendler kadar önemlidir. Eh bende bunların farkında olduğum için sizlere 2012 İlkbahar/Yaz sezonu için en iyi  çanta trendlerini sunuyorum. Arkanıza yaslanın ve haberimin keyfini çıkarın ;)

Trend # 1: Örgü Çanta 

Bu sezon sadece çantalarda değil; ayakkabı, kıyafet ve bikinilerde bu trendi görmekteyiz. Ve benim vazgeçilmezim ;)

Örgüler sıra dışı ve şık görünüyor ama size tavsiyem kombinelerinizde biraz dikkatli olmanız. Neden? Çünkü; doğru parçalarla kombinelenmediğinde stilinizde kargaşa yaratabilir.

2012 İLKBAHAR / YAZ ÇANTA TRENDİ

Trend # 2:. Büyük Debriyaj Çanta

Stil ikonum Victoria Beckham’ın vazgeçilmezi! Klasik modelleri genellikle daha küçük ve süslüydü. 2012 ilkbahar/yaz sezonu için tasarımcılar boyutları biraz daha büyük tasarlamışlar. Artık debriyaj çantalar biz kadınların ihtiyacı olacak tüm gerekli şeyleri içinde saklayabilecek.

Günün her anı kullanılabilir tabii ama benim önerim bu çantaları ofis kıyafetlerinizle birlikte kullanmanızdan yana.

2012 İLKBAHAR / YAZ ÇANTA TRENDİ

Trend # 3: Baskılı Çanta

Genelde daha sade, oldukça pratik ve çok yönlü çantalar seçilirdi ama 2012 İlkbahar/Yaz sezonunda tasarım açısından cesur ve ilginç desenlere sahip çantalar bizleri beklemekte.

2012 İLKBAHAR / YAZ ÇANTA TRENDLERİ

2012 ÇANTA TRENDLERİ

Trend # 5: Küçük Omuz Çanta

Omuz çantaları her zaman revaçta olmuştur. Ama 2012  İlkbahar / Yaz sezonunda sadece küçük omuz çantaları moda.

2012 ÇANTA TRENDLERİ