10 Nisan 2012

2012 İLKBAHAR / YAZ JEAN TRENDLERİJean herkes tarafından giyilir. Nedeni rahatlıktır. Ama jean rahatlıktan daha fazlasını sunabilir. Nasıl mı? Şöyle ki; doğru parçalarla bir araya getirdiğinizde her ortamda şık olabilirsiniz ve tabi vücut tipinize en uygun jean kesimini bulduğunuzda. (Kısa bir süre sonra yeni başlığım bu olacak.)

Ve şimdi “2012 İlkbahar/Yaz Jean Trendleri” haberine geçiyoruz. Bu haberi iyi okuyun ve bu sezonun en şık jean tarzını yakalayın.

Parlak renkler. Kış monotonluğunu üzerinizden atmanın vakti. Bu İlkbahar/Yaz sezonunda parlak renklerle özlemini duyduğunuz renkli dokunuşlarla stilinize artı katacaksınız.

Kırmızı, pembe, mavi, yeşil ve mor renklerdeki Jean’lerle mağazalar ve sokaklar rengarenk.

Yapmanız gereken tek şey favori renginizi bulmak ve düz beyaz, siyah veya gümüş üstler ile jean’lerinizi en doğru renklerle tamamlamak hepsi bu kadar.
Pastel tonlar. Bu İlkbahar/Yaz sezonunun olmazsa olmazı pastel tonlar!

Krem,nane,somon ve romantik bluzlar, espadrilles ayakkabılar, geniş kenarlı şapkalar ile giymek için kendinize pastel tonlarda bir jean almalısınız.Desenler. Çiçekler,çizgiler, geniş Afrika baskıları gibi desenler bu sezonun anahtarı. Oldukça dikkat çekici olan bu jean’leri tamamlamak için daha sade üstler giyebilirsiniz.


Kısa skinny’ler. Uzun bacaklara sahipseniz bu trend tam sizlik. Eğer bacak boyunuz kısaysa uzak durun derim. Neden? Çünkü daha önce belirttiğim gibi jean hem rahat hemde doğru parçalarla bir araya getirdiğinizde her ortamda şık olmanızı sağlar vücut tipinize uygun olması şartıyla tabii.Ağartılmış kot. Eskiyi anımsatan bir trend değil mi? Yelek veya püsküllü üstler, t-shirtler ve büyük kolyelerle bu trendi modern bir hale getirebilirsiniz.