19 Nisan 2012

AYIN BURCU "BOĞA KADINI"
Astroloji hepimizin ilgisini çeker. Hayatımızı burç yorumlarına göre yaşamasakta hep takip ederiz. Eh hayatımızın her noktasını bir şekilde etkileyen yıldızlara rengimiz ve elbisemiz hakkında fikir sormasak ayıp olur diye düşündüm ve sizler için burçlara uygun giyim tarzlarını ve favori renkleri araştırdım.

Ünlülerden kimler burcunun favori renklerini giymiş buldum. Burcunuza uygun parçaları seçtim... Bu dosyayı şimdi de size sunuyorum. Okurken benim kadar keyif alacaksınız emin olun ;)

BOĞA BURCU KÜNYESİ (21 Nisan-21 Mayıs)

Elementi : Toprak
Özelliği : Duygusal
Yönetici Gezegeni : Venüs
Metali : Bakır
Uğurlu Günü : Cuma
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taşı : Zümrüt
Renkleri : Pembe, açık mavi, krem rengi, açık yeşil
En Belirli Özelliği : Dirençlilik
En Büyük İdeali : Ünlü olmak
En Büyük Hatası : İnat
En Büyük Arzusu : Büyük servet edinmek
En Büyük Yeteneği : Güzel sanatlar


BOĞA BURCU KADINI

Bir Boğa kızıyla birlikte olmaktan daha mükemmel bir şey olamaz. Karmaşık, zorlu, sert, şiddetli olaylar karşısında bile o inanılmaz dinginliğini, sükunetini bozmayacaktır.

Anahtar Kelimeleri : Sabırlı, dayanıklı, inatçı, karalı, güvenilir, organize, maddeci, ağır kanlı, tatlı, sakin, şefkatli, sahip olmacı, güvence isteyen, güzelliğe, rahatına düşkün, lüks seven.

Boğa burcu kadını belirli, pratik, somut bir amaca doğru hareket etmek ister. Kararlı, sabırlı, dayanıklıdır. Hedeflerini gerçekleştirmek için uzun ve yorucu çalışmalardan yılmaz.

Yaşamında sabit, değiştirmek istemediği davranış kalıpları vardır. Bunlara karışılmasından hiç hoşlanmaz. Uğruna yorulmadan çalıştığı hedefleri ve davranış kalıpları ile kendini güvencede hissetmektedir. Değişken koşullar nedeniyle çıkabilecek karmaşadan korkar, çünkü onun için yaşamı yeniden yapılandırmak çok zordur. En büyük eksikliği esnekliktir.

BOĞA BURCU VE MODA

O şatafatlı olandan değil, sade fakat kaliteli olandan hoşlanır. Bunun yanında rahatlık ve kadınsı olmak onun için çok önemlidir.

Boğa burcu her zaman kendini beğenir. Bu yüzden giyecekleri konusunda fazla endişe taşımaz. Gerçekten de nerede ne giyeceğini çok iyi bilmektedir. Trendleri ve modayı sıkı sıkıya takip etmek gibi bir kaygıları da yoktur.Pamuklu, saten ve ipek öncelikli kumaş seçimleri arasındadır.

Parlak gözleri ve cezbedici bakışlarıyla karşısındakini etkiler. Favori rengi pembedir ancak renklerin pastel tonlarının tamamı ona çok yakışır.

Skinny jeanlar, şık ayakkabılar, küçük siyah elbiseler boğa kadınının vazgeçilmez kıyafetleridir. Aksesuarda güneş gözlüğü ve şapkalarla tarzını tamamlamaktadır.

BOĞA ÜNLÜLERİ:

Audrey Hepburn, Jessica Alba, Barbra Streisand, Penelope Cruz, Kristen Dunst, Megan Fox, Janet Jackson, Nükhet Duru, Aysun Kayacı, Şebnem Dönmez, Demet Akalın.