6 Mayıs 2012

2012 İLKBAHAR / YAZ MAKYAJ TRENDLERİ
Benzersiz ve modern ol! Bunu 2012 İlkbahar-Yaz Makyaj Trendlerinin yaratıcısı makyaj sanatçıları söylüyor. Bu sezon eski ve yeni makyaj stilleri bir arada ve daha renkli. Neon dudaklar, ışıltılı gözler, doğal ve taze görünümlü cilt, dumanlı gölgeler…

KIRMIZILAR BİR ARAYA
Rujun en ikonik rengi kırmızı… bu sezon kırmızıyı kullanmanın sonsuz yolları var. Dramatik bir kırmızıyı aynı tonlarda allık ve far ile kullanmanız mümkün. Bunun yanında; mat fuşyalar, çarpıcı kızıllığı olan tonlar, bitter çikolata tonları, metalik, parlak ve kadifemsi kırmızılarda kullanılabilir. Bu sezon benzersizlik trend demiştik. 

Rujun en ikonik rengi kırmızı... Bu sezon kırmızıyı kullanmanın sonsuz yolları var.

Dramatik bir kırmızıyı aynı tonlarda allık ve far ile kullanmanız mümkün.

Dramatik bir kırmızıyı aynı tonlarda allık ve far ile kullanmanız mümkün.

mat fuşyalar, çarpıcı kızıllığı olan tonlar, bitter çikolata tonları, metalik, parlak ve kadifemsi kırmızılarda kullanılabilir.

Bu sezon benzersizlik trend...

MODERN ÇİZGİLİ KEDİ GÖZLERİ
Eyeliner her zaman trenddir zaten. Bu sezonda trend ama dış köşeleri daha yoğun, varyasyonları olan stiller ön planda. Grafik çizgiler, renkli çizgiler, dramatik çizimler… Yani daha yaratıcı daha eğlenceli liner stilleri bizi bekliyor. 

MODERN ÇİZGİLİ KEDİ GÖZLERİ

Bu sezonda trend ama dış köşeleri daha yoğun, varyasyonları olan stiller ön planda.

Grafik çizgiler, renkli çizgiler, dramatik çizimler…

Eyeliner her zaman trenddir zaten...

 YOĞUN KAŞLAR
Oldukça çarpıcı ve feminen… Liz Taylor stilinin hakim olduğu 60'lı yıllara dönüş yapılmış durumda. Yüz yapınıza ve tercihlerinize göre, yoğun boyanmış, karışık taranmış ve hatta yukarı doğru taranmış stilleri kullanabileceğinizi söylüyor makyaj sanatçıları. 

Liz Taylor stilinin hakim olduğu 60'lı yıllara dönüş yapılmış durumda.

Oldukça çarpıcı ve feminen…
Yüz yapınıza ve tercihlerinize göre, yoğun boyanmış, karışık taranmış ve hatta yukarı doğru taranmış stilleri kullanabileceğinizi söylüyor makyaj sanatçıları.


OLAĞANÜSTÜ DUMANLI GÖZLER
Biraz daha cesaretin getireceği gizemli güzel gözler… Bu sezon gözler yoğun gölgelere sahip olacak. Mavi, lacivert, siyah, mor gölgeler…


SPORTİF YANAKLAR
Atletizmin nemli, güneş ışıltılı yanakları makyaj sanatçılarının esin kaynağı olmuş çokta iyi olmuş. Yüz hatlarına büyülü bir keskinlik katıyor ve oldukça sağlıklı bir görünüm veriyor. Şeftalinin bronzluğu ve sıcak mercan tonları trendin ama teması. 

Cildinize en uygun allık rengini bulmak için tıklayın canlarım ;)METALİK BEYAZ GÜMÜŞ GÖZLER
Bu muhteşem renk gözlerin daha belirgin olmasını sağlıyor. Metalik beyazlarla dramatik çizgiler yaratabilirsiniz. 
PARLAK RENKLER
Renk patlaması… Cildinize sıcaklık katacak ve resimsel bir etki yaratacak. Koyu mor, portakalın en fresh tonları, karışık renkler, turkuazın en serin notaları ve hatta kırmızı çizgiler, tercih sizin…


YOĞUN VE KUSURSUZ KİRPİKLER
Kıvrılmış yada tüylü olsun, boyalı , canlı göz kapaklarında muhteşem kirpikler görülecek. 
PEMBE&GÜL KURUSU DUDAKLAR
Bahar geldi, baharın bu romantik havası bu sezon trend. Yumuşak pembe tonlarında yapılan makyaj, makyaj sanatçılarının podyumlarda favorisi durumda. Gül pembesi ruju benzer bir tonda allık ile bir araya getirebilir, cildinize baharın tazeliğini yansıtabilirsiniz. Rujunuz parlak, şeffaf pembe, şeker pembe olabilir.


BEBEK CİLT
Bu sezon cildiniz sağlıkla ışıldayacak, tazelenecek. İyi bir nemlendirici ve ışığı yansıtacak cildinize ışıltı katacak parçacıklar ile nemlendiricinizi karıştırarak kıskanılacak ışıltıya sahip, porselen bir cilde sahip olabilirsiniz. 
bebeksi bir ten...