1 Haziran 2012

AYIN BURCU "İKİZLER KADINI"

İKİZLER BURCU KÜNYESİ (22 Mayıs - 21 Haziran)

Elementi : Hava
Özelliği : Zeki
Yönetici Gezegeni : Merkür
Metali : Civa
Uğurlu Günü : Çarşamba
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taşları : Akik ve İnci
Renkleri : Sarı, Gri, Açık Mavi, Turuncu
En Belirli Özelliği : Sezgi gücü
En Büyük İdeali : Yazarlık
En Büyük Hatası : Gevezelik
En Büyük Arzusu : Edebiyatta isim yapmak
En Büyük Yeteneği : Duygularını yazıya dökebilmeİKİZLER BURCU KADINI
Bu burcun insanları becerikli, değişken, esnek ve akıcıdır. Çok meraklıdır. Çok konuşur, konuşarak öğrenir, eğlenir, canlı, sosyal bir hayat yaşar.

Bir İkizler kızının birkaç kadına bedel olduğu unutulmamalı. Bu kadınların yaşı, onlardan ne bekleyebileceğiniz konusunda önemli bir ipucudur. Çünkü, olgunluğa erişinceye kadar, gönül ilişkileri onun için oyundan başka bir şey değilmiş gibidir. İnanılmaz derecede maymun iştahlı ve ne yapacağı belli olmayan biri olabileceği gibi son derece tutarlı ve kararlı biriymiş gibi de görünebilir.

İkizler kızlarından sadakat istiyorsanız, onu gerçek aşkını kazanacak kadar ilginç olmanız koşuluyla, size sadık da kalabilir. Yani şu zihinsel, ruhsal ve fiziksel uyumu sağlayacaksınız; fiziksel uyum, diğerlerinin karışımına da sonradan tuz biber gibi eklenecek.

İkizler Kızları aynı zamanda huysuz biridir. Bunu böylece bilmelisiniz. Üstelik hırçın ve küstah olduğu zamanlarda alaycı da olabilir. Aynı zamanda zeka yönünden size meydan okuyabilir.
(Kaynak: Vasto Spazioso)

İKİZLER BURCU VE MODA
Değişkenlik kıyafet seçimlerinde de etkili bir durum. Kıyafet seçimi konusunda oldukça cesur olurlar. Dolapları her türlü renk ve model kıyafetlerle doludur. Herkesin kolayca giyemeyeceği kıyafetleri büyük bir rahatlıkla giyerler. Cesaretleriyle insanları şaşırtırlar. Takı ve ayakkabılarsa onlar için bir aşktır.

İKİZLER ÜNLÜLERİ:
Tuğba Ekinci, Gülşen, Seray Sever, Nehir Erdoğan, Angelina Jolie, Britney Spears, Heidi Klum, Natalie Portman, Marlyn Monroe