15 Mayıs 2012

BUGÜNÜN GÜZELLİK SIRRI
MÜKEMMEL CİLT

Görüldüğü Gibi: Nil Karaibrahimgil

Nasıl Yapılır : “Nil Karaibrahimgil’in cildindeki bebeksi ışıltıyı elde etmek için yapmanız gereken ilk şey cildinizi makyaj öncesi arındırmak. Bunun en pratik yolu peeling etkili temizleyici kullanarak cildi ölü deriden arındırmak ve ardından cilt yapınıza en uygun nemlendiriciyle beslemek.

Temizleyici Önerim: “Garnier Saf&Temiz 3’ü 1 arada” yıllardır büyük bir memnuniyetle kullandığım tek temizleyici. Temizleme, peeling, maske özelliği bir arada ve en sevdiğin kısmı ciltteki sebum fazlalığını azaltması, siyah noktaları büyük oranda yok etmesi.

Nemlendirici Önerim: “Nivea Visage Aqua Sensation” keşfettiğim için kendimi şanslı bulduğum bir diğer ürün. Oldukça etkili nemlendirme özelliği ve bunu yaparken canlandırıcı özelliği var.

Cildiniz nemlendiriciyi tamamen emdikten sonra fondöten uygulamasına geçebilirsiniz.

Fondöten Önerim: Size önereceğim iki fondöten var. Test edilmiş uygulanmıştır ve büyük bir zevkle kullanılmaktadır.

“Maybelline Dream Matte Mousse Fondöten” bu köpük fondöten mükemmel kapatıcı özelliği ve yapısı sayesinde size %100 kadife görünüm kazandırır, parfüm içermeyen yapısı hassas ciltler için ideal ve bu fondötende en sevdiğin özellik gözenekleri tıkamaması.

“Max Factor Miracle Touch Fondöten” sıvı formülü ve hafif kapatıcı özelliği en sevdiğim kısmı. Bu fondöten pudra aşamasını gerektirmiyor pratik uygulama sonrası ışıltıyla parlayan, taze ve pürüzsüz bir cilt sunuyor.

Bu kusursuz görünümün son aşaması allık uygulaması. Cilt renginize en uygun allığı uygulayabilirsiniz ve bunu rujunuzla tamamladığınızda ortaya çıkan sonucu gördüğünüzde bu haberi okuduğunuz için mutlu olacaksınız ;)