16 Temmuz 2012

TREND ALARMI:NEON MAKYAJBiliyorsunuz neon renkler bu sezon altın çağını yaşıyor. Bu enerji dolu capcanlı renkler çantalarda, ayakkabılarda, kıyafetlerde,aksesuarlarda, ojelerde, rujlarda,allıklarda, her yerde…

Sezonu ve trendleri takip eden biri olarak bende bu renklerden fazlasıyla etkilenmiş durumdayım. Önce kombinasyonlarda ve şimdi de makyajda neon renkler artık benim içinde her yerde.

Toprak tonlarında göz makyajı ve pembe ruj takıntısı olan ben şu aralar neon makyajın enerjisiyle yaza ayak uydurmanın keyfini sürüyorum. Bu renklerle yapılan makyaj cilde apayrı bir enerji ve canlılık katıyor. Yalnız neon makyaj uygulamasında dikkatli olunmalı. Kombinasyonlarda olduğu gibi makyajda da neon renkler stile canlılık katmak için kullanılır ve fazlası karmaşa yaratır.

Sadece eyeliner ve rimelden oluşan makyajınızı neon bir rujla tamamlayabilirsiniz. Yada neon sarı, neon pembe, mavi… Renklerle gözlerinize enerji katarken dudaklarınızı ten rengi bir parlatıcı yada rujla tamamlayabilirsiniz. Seçim sizin.

Ve işte sizin için seçtiklerim…