5 Ocak 2013

TREND ALARMI: PEMBE GELİNLİKBeyaz gelinlik modasından sıkılan ünlüler son zamanlarda uçuk pembe gelinliklerle yeni bir trend yarattılar ve benim için büyük bir ilham kaynağı oldular ufukta evlilik ve yakışıklı bir damat adayı olmasa da :)

Peki bu akımın öncüsü diğer ünlüler kim merak ediyor musunuz? Öyleyse başlayalım!

İlk sırada Gwen Stefani’nin John Galliano imzalı, üstü kısmı beyaz etek kısımları koyu pembe gelinliği var. Duvağı ve saç modeliyle Gwen Stefani fazlasıyla güzel görünüyor. Gelinliği sade abartıdan uzak fakat renk geçişiyle sıra dışı.Reese Witherspoon’un Monique Lhuiller imzalı uçuk pembe gelinliği abartıdan çok uzak. 


Anne Hathaway uçları uçuk pembe olan Valentino imzalı gelinliğiyle fazlasıyla beğeni topladı. Herkes kadar bu gelinliği bende çok beğendim. Gelinliğin tül kısmındaki işlemeler ve duvağıyla Anne Hathaway 60’lı yılların asil şıklığını yakalamış. Vee bu trende dahil olan son ünlümüz Giambattista Valli tasarımıyla Jessica Biel oldu. Justin Timberlake ile uzuun süren ilişkisini evlilikle devam ettiren Jessica damat adayındaki yanlış seçimi gelinliğinde de yapmış :) Renk güzel evet ama model fazlasıyla rüküş.