27 Ocak 2017

0 Nars’tan Yeni ConcealerNars’ın yeni Soft Matte Complete Concealer’ı şimdiye kadar ki en yüksek kapatıcı özelliğe sahip olan ve aynı zamanda yağsız kremsi formülüyle doğal bir görüntü vererek cildi pürüzsüzleştiren, kusurları yumuşatan, kapatan yumuşak odaklı bir içeriğe sahip.

Yeni Soft Matte Complete Concealer, Optimal Diffusion Powder sayesinde içeriğindeki ışık yayılımını arttırmaya yardımcı küresel yüzeyli zerrecikler ile ışığı emerek ve kırarak en iyi optik etkiyi sağlamak için tasarlandı. Ciltteki kusurları anında flulaştırmak için yardımcı olur.

İçeriğindeki gelişmiş tozlar eşsiz, düz bir şekilde iç içe geçen yapısıyla yumuşak dokunuşlu ama yüksek kapatıcı özelliğe sahip. Çizgilerin ve gözeneklerin içinde birikme yapmaz.

Kolajen- canlandırıcı peptidler gözeneklerin ve kırışıklıkların yatışmasına ve azalmasına yardımcı olur. Hiyalüronik asit cilde daha sağlıklı bir görünüm sağlamak için cildi nemlendirir, yumuşatır ve dolgunlaştırır. Antioxidant Daily Defense (Günlük Antioksidan Savunması) çevresel etkilere karşı koruma için A, C ve E vitaminlerinden oluşan bir karışım sunar.

Her cilt tonuna uygun toplam 16 renk seçeneğine sahip olan Nars Soft Matte Complete Concealer’ın satış fiyatı 105 TL.

Hiç yorum yok: